Wanted

(= hledaný, možná znáte z kovbojek)

 

  • Překladatelé. Část důležitých odkazů je na anglické weby. Rád bych texty zpřístupnil i těm, kteří nejsou v jazycích tak dobří. Také uvažuji o jazykových mutacích svého webu. Do ČR totiž jezdí ročně tisíce zahraničních pacientů (podívejte se dobře na weby především soukromých center asistované reprodukce, jaké mají jazykové mutace). Říkám si, jestli bych i těmto svým potomkům neměl nabídnout pomocnou ruku v zemi, kde pravděpodobně nerozumí ani slovo.
  • Boháči. Sdružení Adam je založeno na čistě dobrovolnické bázi. Neplatí ani žádný nájem, nemá žádný majetek. Je ale třeba například zaplatit tvorbu a provoz webových stránek. Je nutné jezdit na konference, aby si Adam udržel dobrou orientaci v oboru a mohl ovlivňovat směřování reprodukční medicíny např. v rámci EU. Potřeba jsou také peníze na vydávání drobných publikací.
  • Další ochotné chytré hlavy. Těch není nikdy dost.

 

 

Mimochodem – znáte operacionální definici mužské solidarity?

 

Když nepřijde manželka na noc domů a manžel obvolá deset jejích kamarádek, všechny odpoví, že o ní neví a projeví obavy o to, co se jí stalo.

Když nepřijde manžel na noc domů a manželka obvolá deset jeho kamarádů, osm odpoví, že právě odešel, a dva řeknou, že tam ještě je.

Naposledy upraveno 28.10.2012 19:03.