Seznam členů Senilátu

Seznam těch, kdo Adamovi pomáhají a za svou pomoc se nestydí (dle abecedy).

 

Dandy

Dandy je členem Senilátu, protože je jedním z prvních dárců spermií v České republice. Nejen v zájmu zachování anonymity ale neuvádím jeho plné jméno. Podstatným důvodem utajení Dandyho identity je to, že by mnozí po setkání s ním dostali ohromný strach z dárcovského programu. Ale nebojte se! Dandy by v současné době jako dárce už neprošel, nesplnil by mnohá kritéria kladená na dárce (snad s výjimkou jediného – stále ještě je to muž). Navíc by nevydržel tři dny bez piva, což je nutná podmínka pro odběr. Další Dandyho zásluhou je spoluautorství názvu Senilát. Tento termín totiž není "majetkem" Adama, ale vznikl kdysi při volbách šerifa jisté trampské osady...

 

PhDr. Lubomír Houdek

Luboš šéfuje jednomu velkému knižnímu vydavatelství. Členství v Senilátu vyhrál. Zvítězil totiž v soutěži o název tohoto občanského sdružení. Domnívá se, že byl také inspirací pro název spolku čestných členů - Senilát, ale domnívá se mylně: na inspiraci pro Senilát je Luboš příliš mladý fík.

 

Mgr. Martin Jára

Martin, psycholog  a  publicista, se zreprodukoval  dostatečně (má 4 děti ), ovšem počátky  všeho druhu ho přitahují nadále.  Jako  jeden ze zakladatelů Ligy otevřených mužů (LOM) se zajímá o mužské zdraví.  A ví, že je třeba, začít od Adama.

 

Ing. Oldřich Kouba

Olda je náš další dárce spermií, tentokrát ovšem těch marcipánových, které jsou Adamovým logem (ve skutečnosti to totiž není spermie, ale malé „a“ jako adam). Tvoří je pro nás vyhlášená Cukrárna U Kláštera v Českých Budějovicích. Děkujeme a doufáme, že se Oldovi (marcipánová) plodnost nijak nesníží ani v budoucnu.

 

Mgr. Michaela Marksová - Tominová

 Míša je známou osobností bojující za rovnost šancí. V Senilátu má za úkol hlídat, aby byla u Adama zaručena rovnost šancí (tedy aby tam těch bab bylo co nejmíň) a aby byly všechny texty na webu politicky  korektní (tedy aby plně uznávaly nezastupitelnou a náročnou úlohu muže při početí potomka).

 

Dr. Tomáš Sobotka, PhD.

Tomáš je demograf evropského formátu, pracuje ve Vienna Institute of Demography. Ač na členství v Senilátu mladého věku, byl přijat pro své zásluhy. Pomáhá Adamovi s hledáním zajímavých informací z demografie. Spolu s Tomášem Kučerou (Adamův člověk) lobbují pro Adama navenek: prosazují, aby demografové s muži nepočítali jen v tabulkách úmrtnosti.

  Michaela Žemličková
Výtvarnice, autorka Adamova loga a Adamových spermií. Míša je důkazem toho, že ženy rozumí spermiím velmi dobře a chápou, že každá spermie je jedinečná; že je to indiviualita. A že často stačí jen jedna, když je to opravdu výrazná osobnost. (A že někdy i jedna je pro ženy moc...).

Naposledy upraveno 27.03.2012 17:22.