Dezinformační odbor

Začalo to pohádkou o čápovi; pravděpodobně všichni znáte báchorku to tom, že děti nosí čáp zde. Kdo jí uvěřil, byl později možná zaskočen tím, že se věci mají jinak. A tak je to se vším. Založil jsem tedy Dezinformační obor, který vám má umožnit pohledět pravdě do tváře. Klade si za cíl uvést na pravou míru i další více či méně tradované vyprávěnky.

Začnu tradičně, od sebe, od Adama. Je teď doba různých coming-outů, openessů a tak, přiznám se tedy i já, jak to se mnou bylo doopravdy. Ale prosím, varuji vás: do drsné tváře skutečnosti nechť hledí jen neohrožení chlapi, navíc takoví, kteří mají velmi rádi Františka Ringo Čecha a jeho velmi svérázný humor. Ostatní nechť raději přejdou rovnou k dalšímu odstavci. Adamův coming out zde.

Weby, na které vás odkazuji při hledání informací, se hemží různými divnými a nesrozumitelnými výrazy. Je pravda, že často ty weby nabízejí i slovníky s vysvětlením pojmů, ale pro mne je to medvědí služba: rozumím tomu ještě míň než předtím. Proto zakládám vlastní výkladový slovník. Nebude to ovšem slovník obrázkový, abych se nedostal do konfliktu se zákonem, že narušuji mravní vývoj mládeže. Adamův výkladový slovník.

Noviny jsou plné informací o demografické krizi a vymírajících Češích i Evropanech. Odkazy na důležité demografické statistiky hledejte ve složce Demografie. Tomášovi kamarádi (Tomáš je Adamův člověk, demograf) je budou průběžně zpřesňovat a doplňovat a hlavně komentovat.

Velmi zajímavé a důležité jsou také statistiky týkající se asistované reprodukce, například demografického složení pacientů, příčin poruch plodnosti, či úspěšnosti léčby. Pro Adamy jsou samozřejmě nejpodstatnější údaje o hodnotách spermiogramu. Odkazy najdete ve složce Reprodukční medicína v číslech. I tyto statistiky doplňují a komentují Tomášovi kamarádi.

Ještě se vrátím k té báchorce o čápovi. Ne všichni (asi bych měl napsat zdaleka ne všichni) byli pravdou překvapeni příjemně. Jsou tací, kteří by to na čápovi nechali velmi rádi – viz zde.

Naposledy upraveno 23.06.2011 12:32.